WenDo
Wesprzyj fundacjęAKTUALNO¦CI
Dzień Dziecka w Dziewczyńskim Centrum Mocy Autonomii!

¦więtuj z nami Dzień Dziecka! 🎈

Jeste¶ dzieckiem lub kiedy¶ nim była¶_e¶? 😉 Mamy co¶ dla Ciebie! Dziewczyńskie Centrum Mocy Autonomii zaprasza wszystkie osoby bez względu na wiek, płeć i inn± tożsamo¶ć!

★ Będziemy malować hasła mocy na koszulkach, torbach, spodniach i czym tylko chcecie 😉
★ Będziemy wymieniać się zabawkami, ksi±żkami, smyczami i innymi rzeczami, którymi chcecie się podzielić/wymienić z innymi.
★ Zrobimy i zjemy wegański zdrowy tort owocowy 🍰

Będziemy na Was czekać z przek±skami, szablonami i farbami, muzyk± i rado¶ci± 😊

Przynie¶cie ze sob± zabawki na wymiankę, wybran± koszulkę/torbę/spodnie/inn± odzież, na której namalujecie swoje hasło mocy!

Do zobaczenia 3 czerwca, punktualnie o 17:30! 

Bawimy się do 19:00 lub dłużej!

Spotykamy się w budynku przy Krakowskiej 19
(sala na pierwszym piętrze). Bardzo zależy nam na udostępnianiu realizowanych przez nas wydarzeń, niestety nie mamy na to wydarzenie dostosowanej przestrzeni - budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób poruszaj±cych się na wózkach. Mamy jednak do¶wiadczenie we wspólnych, udanych próbach przełamywania tej bariery. W razie takiej potrzeby prosimy o wcze¶niejszy kontakt. Je¶li posługujesz się Polskim Językiem Migowym, postaramy się zorganizować tłumaczenie. Napisz do nas do wtorku 29 maja na adres j.krawczyk@autonomia.org.pl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wspiera nas Fundacja Batorego w ramach grantu instytucjonalnego dla organizacji zajmuj±cych się przeciwdziałaniem dyskryminacji z programu Demokracja w Działaniu.

 

szukaj

Fundacja Autonomia e-mail: fundacja@autonomia.org.pl | Copyright © 2009 Fundacja Autonomia