ODKRYJ SWOJĄ MOC!

WenDo w Roku Praw Kobiet

UWAGA! Niestety miejsca na wszystkie zaplanowane w tym roku warsztaty w tym cyklu już się wyczerpały. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogły zaproponować Wam możliwość udziału w kolejnych organizowanych przez nas zajęciach WenDo. Jeśli jesteście zainteresowane otrzymaniem o nich informacji, bardzo prosimy o wypełnienie tego formularza.

Warsztat WenDo - budowanie pewności siebie, asertywność i samoobrona dla dziewcząt i kobiet*  

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Kobiet, Dnia Dziecka, Międzynarodowego Dnia Dziewczynki i w przeddzień Dnia Praw Wyborczych dla Kobiet w Polsce
 

proponowałyśmy udział w WenDo dla kobiet* lub dla dziewczynek.
 

Można było zgłosić się samej lub podarować „KARNET PREZENTOWY WenDo"


Terminy: w 2018 roku odbyło się kilka warsztatów: dla kobiet powyżej 16 lat, dla dziewczynek między 7 a 10 lat oraz dla dziewczynek między 11 a 15 lat
.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie, żebyśmy zorganizowały przynajmniej tyle samo warsztatów. 

Wendo czyli „Droga Kobiet"
 

Jeśli chcesz poczuć moc, odzyskać siłę, uwolnić głos...
 

Jeśli chcesz przestać czuć się bezradną i bezbronną
wobec ataków słownych i fizycznych w miejscach publicznych, na ulicy, w szkole, w pracy, w domu - weź udział w WenDo.  

Jeśli chcesz doświadczyć własnej siły
fizycznej, uwolnić swój oddech i głos, wyraźniej dostrzec swoje możliwości i zasoby, odzyskać poczucie wpływu - koniecznie weź udział w WenDo.

Jeśli chcesz:


skorzystaj z warsztatu, który trwa tylko 12 godzin zegarowych (16 lekcyjnych)!  

Każda kobieta i dziewczynka może nauczyć się skutecznie bronić. Nie musisz mieć dużo siły, ani nadzwyczajnej sprawności. 

ZOBACZ, CO KOBIETY I DZIEWCZYNKI MÓWIĄ O WENDO    

WenDo to w polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet". WenDo jest jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet*, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej.  

Co się dzieje na WenDo?

Na WenDo weźmiesz udział w symulacjach, dyskusjach, ćwiczeniach dot. pracy z oddechem i głosem, elementach dramy - scenkach. W zakresie samoobrony fizycznej ćwiczymy m.in. ciosy, kopnięcia, uwolnienia, bloki, krzyk. Na WenDo ćwiczymy w małych grupach, to nie jest WF!  

Kto prowadzi zajęcia?

Certyfikowane trenerki WenDo z fundacji Autonomia oraz związane ze Stowarzyszeniem Strefa Wenus z Milo: Ola Migalska, Agata Teutsch i Katarzyna Żeglicka.  

Zgłoś się!

W tym momencie nie mamy już miejsc na warsztaty w 2018 roku, ale możesz otrzymywać informacje o kolejnych: Wypełnij formularz - przeczytaj i zaakceptuj zasady udziału.

Ile to kosztuje?

Udział w zajęciach, materiały i napoje dostaniesz za niecałe 16,00 złotych za godzinę lekcyjną  - łącznie 250,00 złotych. Płatność można rozdzielić na raty (pierwsza, w wysokości 150,00 gwarantuje rezerwację miejsca, druga - płatna do tygodnia przed terminem warsztatu).  

Kiedy?

 


Wszystkie warsztaty odbywają się w weekendy w godzinach:

(łącznie 12 godzin zegarowych/16 godzin  szkoleniowych)

Miejsce:

Dokładna lokalizacja zostanie podana osobom zakwalifikowanym. Wszystkie zajęcia będą się odbywać w centrum Krakowa. Staramy się o organizację zajęć w miejscach dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach

Organizatorki: fundacja Autonomia we współpracy ze stowarzyszeniem Strefa Wenus z Milo

* oraz osób socjalizowanych do roli kobiety