Akademia Treningu WenDo
Wesprzyj fundację



Kontakty - osoby prowadz±ce WenDo w Polsce
Drukuj


 

Autonomia posiada klikuosobowy zespół trenerek WenDo. 
Do realizacji dużych projektów szkoleniowych zatrudniamy dodatkowo osoby prowadz±ce zajęcia WenDo z całej Polski.


W sprawie współpracy z Autonomi± prosimy o bezpo¶redni kontaktfundacja@autonomia.org.pl

Poniżej znajduj± się kontakty do wszystkich osób posiadj±cych uprawnienia do prowadzenia zajęć WenDo w Polsce (kolejno¶ć alfabetycza, na końcu rok ukończeniu kursu trenerskiego)


Bębnik Bogusława 

Stowarzyszenie Ekspedycja w Gł±b Kultury 
Kontakt: boguslawa.bebnik@gmail.com 
Zabrze 
2016

Biela Agnieszka 
O¶rodek Twórczego Rozwoju „Skrzydlata Żyrafa", ruch społeczny Hollaback! Polska 
Kontakt: kontakt@trenerkawendo.pl 
Sosnowiec 
2016

Bielska Lena 
Fundacja Herstory 
Kontakt: lbielska@fundacjaherstory.org
Wrocław, Lublin 
2016

Biskup Barbara 
Amnesty International i Watchdocs Kielce 
Kontakt: barbara.biskup83@gmail.com 
Kielce 
2016

Borowska Maria Jolanta 
Kontakt: bormaria@poczta.onet.pl 
Lublin 
2004

Bregin Dorota 
Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej 
Kontakt: d.bregin@tea.org.pl 
Warszawa 
2016

Chęć Anna 
Fundacja Pozytywnych Zmian 
Kontakt: anna@pozytywnezmiany.org 
Bielsko-Biała 
2016

Gawęda Jolanta 
Fundacja Feminoteka 
Kontakt: jolantag@feminoteka.pl 
Warszawa 
2016

Grzesik Izabela 
Strefa Wenus z Milo 
Kontakt: izka.g2609@gmail.com 
Reda 
2016

Janur Małgorzata 
Kontakt: m.janur@gmail.com 
Opole 
2004

Karp Kinga 
Fundacja Nowoczesnej Edukacji Spunk 
Kontakt: karpkinga@gmail.com
ŁódĽ, Kraków 
2016

K±dziela-Podczaska Elżbieta 
Kontakt: ekp1234@gmail.com 
Częstochowa, Warszawa
2004

Kozicka Anna 
Stowarzyszenie na rzecz Kultury i Dialogu 9/12 
Kontakt: anna.kozicka@9dwunastych.org 
Białystok, Wrocław 
2016

Kruchowska Ewa 
Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego „Do siebie" 
Kontakt: ewa.kruchowska@gazeta.pl 
Nowy Targ 
2016

Kula Alina 
Fundacja Pozytywnych Zmian Bielsko-Biała 
Kontakt: alina.kula@pozytywnezmiany.org 
Bielsko-Biała, Rzeszów
2016

Kulczycka Małgorzata 
Stowarzyszenie Manufaktura Inicjatyw Różnorodnych MIR 
Kontakt: phenomeno90@gmail.com 
Opole 
2016

Kuli¶ Destina 
Karkonoski Sejmik Osób z Niepełnosprawno¶ciami w Jeleniej Górze 
Kontakt: destina.kulis@gmail.com
Karpacz, Wrocław 
2016

Lisowska Małgorzata 
Dział interwencji kryzysowej MOPR, Fundacja Robinson Crusoe 
Kontakt: malgorzata.lisowska@gmail.com 
Szczecin 
2016

Lizis Janina 
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 
Kontakt: nina_78@tlen.pl
Tarnowskie Góry 
2016

Łaniewska Olga (Volha Laneuskaya) 
Fundacja Dobra Wola 
Kontakt: lanewskaja@gmail.com 
Kraków 
2016

Malyugina Olesya Arkadjevna 
Fundacja Inna Przestrzeń, Stowarzyszenie Homo Faber 
Kontakt: omalyugina@innaprzestrzen.pl 
Warszawa 
2016

Mierzyńska Maria 
Kontakt: marydan@poczta.onet.pl 
Kraków 
2004

Migalska Aleksandra 
fundacja Autonomia, Strefa Wenus Z Milo 
Kontakt: olka.migalska@gmail.com 
Kraków 
2016

Iwona Nowicka 
Kontakt: iwona.nowicka@wendo.org.pl 
Bydgoszcz 
2004

Otręba Liliana 
Kontakt: lirys@wp.pl 
Warszawa 
2004

Piotrowska Joanna 
Fundacja Feminoteka 
Kontakt: Joannap@feminoteka.pl 
Warszawa 
2004

Puchrowicz-Semerda Ewa 
Kontakt: ewapuchrowicz_wendo@tlen.pl 
Wrocław 
2004

Rutkowska Ewa 
Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, Wspólpracownica fundacji Feminoteka 
Kontakt: ewarutkowska@gmail.com 
Warszawa 
2004

Serkowska Monika (prowadzenie warsztatów chwilowo zawieszone)
Kontakt: monika.serkowska@wp.pl 
Trójmiasto 
2004

Smarzyńska Anna 
Kontakt: Annasmarzynska@Autograf.pl 
Wrocław 
2016

Starowicz Katarzyna 
Kontakt: katarzynastar4@gmail.com
Czernichów Kraków 2004

Szczech Anna 
Kontakt: anszczech@gmail.com 
ŁódĽ 
2004

Szewciów Magdalena 
Kontakt: m.szewciow@gmail.com 
Poznań 
2016

Szteliga Alicja 
Kontakt: alszteliga@wp.pl
Kraków 
2004

Szyrkowiec-Paruzel Marta 
Gminny O¶rodek Pomocy Spoełcznej Szaflary, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Brzesku i w Nowym Targu 
Kontakt: M.Szyrkowiec@gmail.com 
Nowy Targ 
2016

Teutsch Agata 
Autonomia, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, Ulica Siostrzana 
Kontakt: A.Teutsch@autonomia.org.pl 
Kraków 
2004

Urbańczyk Anna
Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej
Kontakt: Anna.Urbanczyk@warsztatyrownosciowe.pl 
Trójmiasto 
2016

Wal±g Ewelina Magdalena 
Kontakt: ewalag@interia.pl
Góra, Dolny ¦l±sk/Wielkopolska
2016

Wyłudek Barbara Elżbieta 
Stowarzyszenie Kobieta Na PLUS 
Kontakt: kobietanaplus@gmail.com 
Ruciane - Nida
2016

Zambrowska Izabela Ewa 
Młodzieżowy O¶rodek Socjoterapii w Giżycku 
Kontakt: Izabela.zambrowska@wp.pl 
Giżycko 
2016

Zaremba Eweryst 
Kolektyw Spina 
Kontakt: ewe.zar@gmail.com 
Warszawa 
2016

Zielińska Justyna 
Urz±d Marszałkowski w Łodzi Zgierz 
Kontakt: justyna.zielinska@ezg.info.pl 
Zgierz 
2016

Żeglicka Katarzyna Kasja 
Stowarzyszenie Strefa Wenus z Milo 
Kontakt: k.zeglicka@gmail.com 
Kraków 
2016

szukaj

Fundacja Autonomia e-mail: fundacja@autonomia.org.pl | Copyright © 2009 Fundacja Autonomia